(096)318-88 66
(066)829-88-68

Батут МВМ 183 см. із захисною сіткою

Батут МВМ 183 см. із захисною сіткою
Новинка
Очікується
1 800 грн.
Повідомити про зниження ціни
Опис товару

Батут йде з захисною сіткою в комплекті. Повний комплект!

 Опис  

Дитячий комплект батута з сіткою розроблений спеціально для дітей, конструкція і розміри якого спеціально зроблені для використання маленькими дітьми, а всі матеріали пройшли хімічне тестування у відповідності з європейськими стандартами. Невеликі розміри батута дозволяють помістити його всередині приміщення. Діти можуть користуватися батутом всередині і зовні приміщення. Для зручності дітей передбачена установка більш м'яких пружин або амортизаторів, що робить зону стрибків більш м'якою. У комплект поставки включені інструменти для збірки. Батут і захисна сітка інтегровані в моделі комбі в єдине ціле з метою запобігання травмуванню дітей при вистрибування з батута.    

Мат

Для виготовлення мата батута МВМ Комбі використовується стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання неліняющая тканину, призначена для роботи при особливо високих навантаженнях, тканина прошита акуратними і міцними швами.

Сітка

Для забезпечення надійного закріплення захисної сітки до батуту моделі МВМ комбо 183 см. і точної сумісності передбачені стопорні болти безпосередньої дії. У комплект поставки включені інструменти для збірки, інструкція і правила використання російською мовою.

Характеристики

Діаметр батута: 183 см.

Висота батута: 50 см.

Висота сітки: 200 см.

Труби каркаса: 6 шт. - Оцинковані;

31,8 ммХ1, 35мм

Каркас захисної сітки: 12 шт. - Оцинковані із захистом зі спіненого матеріалу;

25,4 ММХ 1,2 мм

Мат батута: поліпропіленова надміцна сітчаста тканина

Захисна сітка: спеціальна надміцна поліетиленова сітка

Покриття для пружин: поліетиленова тканина 120 грам;

водостійка М'яка прокладка: 10 мм спінений поліетилен

Пружини: 36 штук; розміри: 3,2 х137х28 мм.

Упаковка: 1 комплект у 5-ти листкової картонній коробці   Упаковка комплекту комбо Матеріал: 5-тіслойний коричневий картон

Розміри: 104х50х20.5 см.Вага: 28 кг.  

Виріб пройшов сертифікацію TUV GS з безпеки. На виробі є наклейки із зазначенням відповідних запобіжних заходів для нагадування та інформування споживачів.

Відгуки про товар (0)
Додати відгук
Оцініть товар:
Додати відгук
0 грн.