(096)318-88 66
(066)829-88-68

Гумове плитка 25 мм.

Гумове плитка 25 мм.
Новинка
Акція!
В наявності
300 грн.
330 грн.
Повідомити про зниження ціни
Опис товару

Ціна вказана за м ²

Гумова плитка - це м'яке і безпечне каучукове покриття спеціально створене для того, щоб перетворити звичайний дитячий майданчик на зону безпеки і комфорту, уберегти малюків від травм.

Покриття виконано у вигляді різної формою, розміром і колірній гамі гумової плитки, яка має рівну поверхню з лицьового боку і рельєфну на внутрішній, завдяки чому підвищується волого-поглинання поверхні і створюється амортизуючий ефект.

Товщина покриття, рекомендована для дитячих ігрових майданчиків від 20 мм до 50 мм, що дозволяє амортизувати падіння дитини з висоти до 1,5 метра.

Завдяки своїй унікальній властивості витримувати температурний режим -30 до +50 градусів, дане покриття не тільки забезпечує гігієнічну чистоту майданчики круглий рік, але і залишається неслизькою, еластичною і ударопоглинаюча при будь-якій погоді.

Покриття також відрізняється легкістю укладання і довговічністю. На кожному етапі виробництва покриття ecoguma серії Eco Standard проходить обов'язковий контроль якості та радіологічний контроль. Якість продукції підтверджена сертифікатом відповідності та забезпечена гарантійним терміном.Кольори: зелений, світло зелений, червоний, синій, коричневий, чорний, сірий

Плитка гумова квадрат (50 х 50 см)Товщина 25 мм - 300 грн/м2

 

 

Відгуки про товар (0)
Додати відгук
Оцініть товар:
Додати відгук
0 грн.