Публикации

On page: 10 30 50
Дорогі батьки, вихователі, завідуючі дитячими установами і самі діти! Ось і настала довгоочікувана тепла пора. Батькам так хочеться, щоб їхні діти більше часу проводили на свіжому повітрі, а дітям просто подобається гуляти на вулиці. Але гуляти «з інтересом». Щоб були «лазілкі», яскраві постаті, пісок, місце для ігор в м'яч. А це означає, що потрібна Дитячий майданчик для дачі, та така, щоб була і яскрава і сучасна і багатофункціональна. Що робити? Де знайти подібний товар та ще й за прийнятними цінами?
Ігри на дитячих ігрових майданчиках - це найкращий засіб зробити процес виховання дитини приємним і корисним для нього самого і для оточуючих його дорослих. Граючи дитина пізнає світ навколо себе, вивчає ті явища, з якими йому доводиться стикатися, міцніє фізично, дорослішає і вчиться спілкуватися з оточуючими.
Вони є необхідними складовими будь-якого дитячого комплексу. Гойдалки та каруселі для дітей - це справжнє свято і велике задоволення від спільної гри. Сучасні гойдалки і каруселі для дітей, завдяки використанню передових технологій, надійні, практичні і абсолютно безпечні для дитини будь-якого віку. Дитячі ігрові комплекси, які пропонує наша компанія, включають в себе не тільки гойдалки і каруселі, але і драбинки, гірки, а також теремки.
Головне місце в житті дітей дошкільного та молодшого шкільного віку займають рухливі ігри. І це не дивно, організм маленького чоловічка розвивається і вимагає загартування, зміцнення м'язів. Напевно тому дворові дитячі гірки завжди так популярні у малюків. Скільки треба сил, спритності, витривалості, щоб підніматися вгору крутими сходами гірки, мчати вниз, підніматися і знову бігти на сходи - отже годинами!
Багато хто з нас вже давно звикли до того, що більшість дитячих майданчиків виглядають стандартно, виключаючи лише різноманітність качель і каруселей. І лише зрідка можна зустріти яскраву, неординарну майданчик, на якому дитина може не тільки грати і веселитися, але і корисно проводити час. Вивчати цифри, букви, тварин, різні кольори, цьому може сприяти гумове покриття, яке дозволяє зображати літери, цифри, малюнки і різних тварин прямо в покритті. З такого роду покриттям проведення часу дітей на майданчику стане набагато цікавіше і пізнавальніше.
Наверное, каждый из нас, взрослых, помнит игровую площадку своего детства. Была ли она в вашем или в соседнем дворе, но именно там собиралась вся ребятня, там происходили наши первые "разборки", первое знакомство с социальными законами...
Чи потрібна дитяча площадка дитині? Даним питанням задаються багато батьків. І не даремно, адже стан нинішніх дитячих майданчиків, які встановлювалися деякий час тому у дворах, залишає бажати кращого. І це тільки, м'яко кажучи. А дитина бажає грати шукає місце, яке оптимально для цього підходило б. І він обов'язково знайде таке місце. У кращому випадку це буде не проїжджа частина, і не занедбаний будинок, а якесь подвір'я.
При створенні ігрової зони необхідно враховувати всі фактори розвитку дітей: і чуттєве сприйняття, і рухову активність. Серед іншого, важливо, щоб гра супроводжувалася не лише зацікавленістю, а й проходила з максимальною користю для дитячого здоров'я.
Важливу роль при створенні дитячих ігрових майданчиків грає безпека. Згідно з діючими правилами безпеки, на всіх дитячих ігрових майданчиках обов'язково має бути справним огорожу, а також спеціальне покриття.
Детские игровые площадки не только дарят приятные эмоции, они также безопасны, удобны и сделаны с учетом возрастных особенностей детей.
page: 1 2 3 4
0 грн.