(096)318-88 66
(066)829-88-68

Батути

сторінка: 1 2
Купити батут, з сіткою і драбинкою таких розмірів, 140 см., 183 см., 244 см., 252см. 305 см., 312 см. 374 см., 404 см., 435 см., 465 см., 490 см ..

Є розваги, які однаково цікаві як дітям, так і дорослим. Саме такими і є батути. Вони не тільки дарують гарний настрій, а ще дуже корисні. Це прекрасний замінник занять аеробікою, бігу, велотренажера, він тренує вестибулярний апарат, координацію, зміцнює м'язи спини і просто необхідний для розвитку дитини.
 Купити батути польського виробництва FunFit, Atleto, Atleto mip, SkyJump, Neosport недорого можна прямо на нашому сайті. Компанія «Дитячий майданчик» вже багато років здійснює продаж батутів різного діаметру, різної висоти, і навіть форми. Але всіх їх об'єднує висока якість. Всі вони оснащені надійним і міцним каркасом. Сталеві ніжки стійкі і нерухомі, це запобігає переміщенню батута під час стрибків. Мат американського виробництва здатний витримувати найбільші ваги. Захисна сітка убезпечить вас і вашу дитину від опадів і травм. У комплекті до кожного батуту надаються інструменти для натягування пружин.
 Замовте батути за ціною виробника прямо зараз. Оформіть замовлення на сайті компанії «Дитячий майданчик», зв'яжіться з нашим консультантом в чаті або по телефону.
Багато хто вже купив батут, поліпшив свій фізичний стан і підняв настрій до максимуму. Поспішайте і ви!

З нами краще!
 
0 грн.