(096)318-88 66
(066)829-88-68

Гумове підлогове покриття

Виробництво гумового покриття, плитки.  Купити гумове покриття (плитку) для дитячого майданчика, спортивного залу, тренажерного залу, гаражу  12мм., 20мм., 30мм., 35мм., 40мм., 50мм.

На спортивних майданчиках і дитячих ігрових комплексах важливо пам'ятати про безпеку. Адже діти так люблять швидко бігати, а іноді не обходиться без травм. Що б цього уникнути слід використовувати спеціальне покриття для підлоги.
  Компанія «Дитячий майданчик» дає вам можливість недорого купити гумове покриття високої якості. Тут ви знайдете гумову плитку в формі квадрата і шестикутника, різного розміру і товщини. Дане покриття являє собою м'який і безпечний каучук. Зовнішня його сторона рівна, а внутрішня рельєфна, це робить плитку вологопоглинаючою з ефектом амортизації. Їй не страшні перепади температури, вона буде зберігати свої властивості і зовнішній вигляд в будь-яку погоду. Немає жодної складності в її укладанні.
Плитка володіє ударопоглинаючими властивостями і запобігає ковзанню. Кольорову гаму ви можете вибрати відповідно до своїх вимог. Так само у нас ви маєте можливість придбати гумовий бордюр за ціною виробника.Подбайте про своїх дітей, зробіть їх дозвілля веселим і безпечним. Купіть гумове покриття дешево на нашому сайті. Зверніть увагу на акційні пропозиції і знижки.

Використання
 


 

 

0 грн.