(096)318-88 66
(066)829-88-68

Будиночки, столики

Купити дитячі будиночки, столики

Ігри на свіжому повітрі, як не можна краще впливають на розвиток дітей, їх фізичні та розумові здібності. Компанія «Дитячий майданчик» надає великий вибір ігрових майданчиків високої якості за доступною ціною.
 У категорії «Будиночки, столики і альтанки», ви можете знайти елементи для ігрових комплексів, які стануть прекрасним доповненням вашого двору. Яскраві і барвисті будиночки та альтанки, в яких діти зможуть сховатися від сонця, дощу, розмовляти, грати; столики з лавочками для посиденьок і настільних ігор. Всі конструкції міцні і довговічні. У їх виробництві використовувалася вологостійка фанера, яка не боїться перепадів температур і вогкості. Елементи з металу, захищені спеціальним протигрибковим покриттям. Кожна деталь продумана до дрібниць, відсутні шви, стики і предмети здатні нашкодити вашому чаду.
Купити дитячі будиночки, столики і альтанки недорого від компанії «Дитячий майданчик» дуже просто. Зв'яжіться з нашим консультантом в чаті або по телефону, або ж оформіть замовлення прямо на сайті.
Нехай ваша дитина опиниться в казці, подаруйте їй райський куточок у вашому дворі.

 

0 грн.