(096)318-88 66
(066)829-88-68

Публикации

Виводити: 10 30 50
Вуличні тренажери - їх функції і особливості Спорт робить нас сильнішими, зміцнює м'язову систему, опорно-руховий апарат, сприятливо впливає на роботу серця, головного мозку та інших органів. Свіже повітря має не меншу роль в житті людини, він підвищує тонус судин, покращує роботу дихальних шляхів, приводить в норму артеріальний тиск і так далі. А якщо займатися спортом на свіжому повітрі, то можна отримати вдвічі більше користі від тренувань, значно поліпшити своє здоров'я і підняти настрій.
Гірка - невід'ємна частина будь-якого дитячого майданчика Енергії у малюків хоч відбавляй. Можна тільки здогадуватися, звідки у них беруться сили, щоб годину за годиною стрибати, бігати і освоювати кожен елемент ігрових майданчиків. Комусь із дітей за смаком ліпити різні фігури в пісочниці, хтось вважає за краще розгойдуватися на гойдалці, і кожна дитина не упустить можливості з'їхати з гірки. Що таке гірки Гірки - це своєрідні споруди, що мають вид сходів, за допомогою яких можна піднятися на спеціальний майданчик, і гладкої поверхні під нахилом, для з'їзду вниз. Використовуються гірки в ігрових комплексах і на дитячих майданчиках, як елемент для розваги дітей і їх спортивного розвитку. Компанія «Дитячий Майданчик» надає великий вибір гірок за ціною виробника високої якості.
Чому качалки балансири і каруселі необхідний атрибут дитячого ігрового майданчика Звісно, що кожен окремий елемент на ігровому майданчику має важливу роль, виконує свої функції і по своєму впливає на розвиток дитини. Але якщо запитати у самих дітей, яку розвагу вони люблять найбільше, то вони хором скажуть «каруселі». Та й давайте будемо чесні, що і в зрілому віці, багато хто з нас не проти покататися на гойдалці. Компанія «Дитячий Майданчик» пропонує великий вибір качалок, балансирів і каруселей за ціною виробника. Плюси каруселей «Дитячий Майданчик»
Дитинство - це дуже важливий період життя. Саме в цей момент дитина формується як особистість, встановлюється її фізичне і психологічне здоров'я. Завдання дорослого - надати своєму чаду максимально сприятливі умови для його розвитку. І компанія «Дитячий Майданчик» хоче звернути вашу увагу на роль ігрових майданчиків в житті підростаючого покоління.
Що таке батути, і які вони бувають? Buttuta (удар) - італійське слово, від якого і походить звична нам назва «Батут». Давайте розберемося, що ж таке батут, і чи є які-небудь його відмінності. Що таке батут? Батутом називають конструкцію з металевої рами з ніжками, на яку натягується спеціальне полотно. Пристрій цей призначений для стрибків і існує навіть такий вид спорту. Батут є прекрасною розвагою і тренажером. Для його використання не потрібно підключення до електромережі, не потрібна спеціальна підготовка або дозвіл. Стрибками на батуті може займатися кожен, незалежно від віку, фізичного стану і статури. Результат занять відображається на покращеному зовнішньому вигляді людини, на його підтягнутому тілі і хорошому настрої. Не можна не відзначити і колосальну користь для здоров'я: поліпшення роботи легенів, кровообігу, головного мозку, суглобів і т.д. Таким чином, можна зробити висновок, що батут - це універсальний засіб для підтримки гарної фізичної форми, зміцнення з
Користь і різноманітність гумового покриття для підлоги Облаштовуючи дитячий ігровий комплекс, варто враховувати кожну дрібницю. Важливо підібрати такі ігрові елементи, які будуть цікаві і корисні дитині, важливо щоб всі конструкції і деталі ігрового комплексу мали високу якість, були надійні і довговічні, важливий дизайн і колірна гамма, а так само, однією з головних складових дитячого ігрового майданчика є підлогове покриття . Ми рекомендуємо переглянути асортимент і придбати недороге гумове покриття для підлоги на нашому сайті. Плюси гумового покриття
Банджо-батут. І діти, і дорослі отримають масу задоволення і позитивних емоцій разом з банжо. Відмінний варіант для серйозного бізнесу. Ваші інвестиції окупляться за пару місяців. Мінімальна вартість 5 хвилин використання банжо - 50-70 грн. За день можна заробляти від 4000 грн.
Батут - спортивний снаряд, який представляє собою пружну сітку, туго натягнуту на раму, укріплену на стійках. Сітка дозволяє високо злітати після відштовхування від неї під час стрибків на батуті.
Дитячі спортивні городки - насправді бажання будь-якої дитини і мрія батька, так як всі проблеми з дітьми, це насамперед недолік ігрових можливостей. На нашому сайті представлені найкращі виробники ігрових майданчиків, а саме дитячих спортивних містечок. Найдоступніші та вигідні ціни на дитячі спортивні містечка ви знайдете тільки на нашому сайті! Та це реальність тепер ми представимо вам самі нові можливості дитячих спортивних містечок, якщо ви купуєте дитячий спортивний містечко, то автоматично вирішуєте кілька проблем, по-перше, ви станете менше вислуховувати капризи вашої дитини, по-друге, тим самим ви даєте своїй дитині повноцінне розвиток, адже активність-головний плюс розвитку вашої дитини. У комплект дитячого містечка входять такі класичні елементи, як гойдалки, каруселі, ну і звичайно ж пісочниці, так і спортивні елементи - адже для дітей від 7 до 14 років особливо важливі фізичні вправи, і руху.
Не так давно перед нами постало питання-де купити своєму 3 однорічному малюку дитячий ігровий майданчик для нашої дачі, оскільки все літо ми проводимо саме на дачі, от і потрібна була добротна дитячий майданчик, де мій малюк міг би грати і я б не хвилювалася за його безпеку. Порадившись-вирішили, що набагато краще і гармоничней для дачі підійде дитячий майданчик, яка буде зроблена з дерева. Тільки от де купити потрібну нам дитячу площадку, яка буде відповідати всім висунутим нами вимогам? ДЕ КУПИТИ дитячому майданчику?
сторінка: 1 2 ... 4
0 грн.