(096)318-88 66
(066)829-88-68

Публикации

Виводити: 10 30
Банджо-батут. І діти, і дорослі отримають масу задоволення і позитивних емоцій разом з банжо. Відмінний варіант для серйозного бізнесу. Ваші інвестиції окупляться за пару місяців. Мінімальна вартість 5 хвилин використання банжо - 50-70 грн. За день можна заробляти від 4000 грн.
Батут - спортивний снаряд, який представляє собою пружну сітку, туго натягнуту на раму, укріплену на стійках. Сітка дозволяє високо злітати після відштовхування від неї під час стрибків на батуті.
Дитячі спортивні городки - насправді бажання будь-якої дитини і мрія батька, так як всі проблеми з дітьми, це насамперед недолік ігрових можливостей. На нашому сайті представлені найкращі виробники ігрових майданчиків, а саме дитячих спортивних містечок. Найдоступніші та вигідні ціни на дитячі спортивні містечка ви знайдете тільки на нашому сайті! Та це реальність тепер ми представимо вам самі нові можливості дитячих спортивних містечок, якщо ви купуєте дитячий спортивний містечко, то автоматично вирішуєте кілька проблем, по-перше, ви станете менше вислуховувати капризи вашої дитини, по-друге, тим самим ви даєте своїй дитині повноцінне розвиток, адже активність-головний плюс розвитку вашої дитини. У комплект дитячого містечка входять такі класичні елементи, як гойдалки, каруселі, ну і звичайно ж пісочниці, так і спортивні елементи - адже для дітей від 7 до 14 років особливо важливі фізичні вправи, і руху.
Не так давно перед нами постало питання-де купити своєму 3 однорічному малюку дитячий ігровий майданчик для нашої дачі, оскільки все літо ми проводимо саме на дачі, от і потрібна була добротна дитячий майданчик, де мій малюк міг би грати і я б не хвилювалася за його безпеку. Порадившись-вирішили, що набагато краще і гармоничней для дачі підійде дитячий майданчик, яка буде зроблена з дерева. Тільки от де купити потрібну нам дитячу площадку, яка буде відповідати всім висунутим нами вимогам? ДЕ КУПИТИ дитячому майданчику?
Дорогі батьки, вихователі, завідуючі дитячими установами і самі діти! Ось і настала довгоочікувана тепла пора. Батькам так хочеться, щоб їхні діти більше часу проводили на свіжому повітрі, а дітям просто подобається гуляти на вулиці. Але гуляти «з інтересом». Щоб були «лазілкі», яскраві постаті, пісок, місце для ігор в м'яч. А це означає, що потрібна Дитячий майданчик для дачі, та така, щоб була і яскрава і сучасна і багатофункціональна. Що робити? Де знайти подібний товар та ще й за прийнятними цінами?
Ігри на дитячих ігрових майданчиках - це найкращий засіб зробити процес виховання дитини приємним і корисним для нього самого і для оточуючих його дорослих. Граючи дитина пізнає світ навколо себе, вивчає ті явища, з якими йому доводиться стикатися, міцніє фізично, дорослішає і вчиться спілкуватися з оточуючими.
Вони є необхідними складовими будь-якого дитячого комплексу. Гойдалки та каруселі для дітей - це справжнє свято і велике задоволення від спільної гри. Сучасні гойдалки і каруселі для дітей, завдяки використанню передових технологій, надійні, практичні і абсолютно безпечні для дитини будь-якого віку. Дитячі ігрові комплекси, які пропонує наша компанія, включають в себе не тільки гойдалки і каруселі, але і драбинки, гірки, а також теремки.
Головне місце в житті дітей дошкільного та молодшого шкільного віку займають рухливі ігри. І це не дивно, організм маленького чоловічка розвивається і вимагає загартування, зміцнення м'язів. Напевно тому дворові дитячі гірки завжди так популярні у малюків. Скільки треба сил, спритності, витривалості, щоб підніматися вгору крутими сходами гірки, мчати вниз, підніматися і знову бігти на сходи - отже годинами!
Багато хто з нас вже давно звикли до того, що більшість дитячих майданчиків виглядають стандартно, виключаючи лише різноманітність качель і каруселей. І лише зрідка можна зустріти яскраву, неординарну майданчик, на якому дитина може не тільки грати і веселитися, але і корисно проводити час. Вивчати цифри, букви, тварин, різні кольори, цьому може сприяти гумове покриття, яке дозволяє зображати літери, цифри, малюнки і різних тварин прямо в покритті. З такого роду покриттям проведення часу дітей на майданчику стане набагато цікавіше і пізнавальніше.
Наверное, каждый из нас, взрослых, помнит игровую площадку своего детства. Была ли она в вашем или в соседнем дворе, но именно там собиралась вся ребятня, там происходили наши первые "разборки", первое знакомство с социальными законами...
сторінка: 1 2 3
0 грн.