(096)318-88 66
(066)829-88-68

Пiсочницi

сторінка: 1 2

Купити пісочниці

Хто з нас в дитинстві не ліпив паски з піску ?! Пісочниці вже стали предметом першої необхідності на дитячих ігрових майданчиках, а діти незмінно люблять проводити в них свій час. Пісок сприятливо впливає на розвиток моторики дітей, їх фантазію і просто дарує гарний настрій.
Купити пісочниці за ціною виробника ви можете у нас - компанії «Дитячий майданчик». На нашому сайті величезний вибір яскравих і барвистих пісочниць і навіть цілих пісочних двориків. Ваша дитина, безсумнівно, оцінить їх незвичайний дизайн. У вигляді човнів, будиночків, метеликів, з навісами, трансформери, з сидіннями і дахами, круглі і квадратні, кожен знайде те, що шукає. Всі вони виготовлені з екологічно чистої деревини. Слугуватимуть, і радуватимуть  ваших дітей довгі роки.
Прикрасьте ваш двір і доповніть ігровий майданчик, порадуйте дітей, купіть пісочницю недорого на нашому сайті. Наші консультанти завжди раді допомогти вам і відповісти на всі питання в чаті або по телефону. Ми доставимо товар в будь-яку точку України.
 

0 грн.