(096)318-88 66
(066)829-88-68

Чому гойдалки, балансири і каруселі необхідний атрибут дитячого ігрового майданчика

31 травня 2017 р. 16:19
Чому  качалки балансири і каруселі необхідний атрибут дитячого ігрового майданчика
Звісно, що кожен окремий елемент на ігровому майданчику має важливу роль, виконує свої функції і по своєму впливає на розвиток дитини. Але якщо запитати у самих дітей, яку розвагу вони люблять найбільше, то вони хором скажуть «каруселі». Та й давайте будемо чесні, що і в зрілому віці, багато хто з нас не проти покататися на гойдалці. Компанія «Дитячий Майданчик» пропонує великий вибір качалок, балансирів і каруселей за ціною виробника.
Плюси каруселей «Дитячий Майданчик»
1. Улюблена розвага дітей. Ми вже сказали, про популярність каруселей, балансирів і качалок у дітей, і підкреслимо, що це важливо при виборі елементів для дитячого майданчика.
2. Розвиток дитини. Каруселі та гойдалки позитивно впливають на вестибулярний апарат, координацію, балансири - вчать дотримуватися рівновагу. Під час таких розваг діти розвивають комунікативні навички спілкування один з одним, і, звичайно ж, отримують заряд позитивних емоцій.
3. Дизайн. Ігрові елементи компанії «Дитячий Майданчик» в розділі «Каруселі, качалки і балансири» виконані в яскравих кольорах і оригінальних формах. Наприклад, гойдалки у вигляді тварин, автомобілів, балансири-змійки - це не може не подобатися дітлахам.
4. Якість. Вже ні для кого не секрет, що висока якість і доступна ціна - це основні критерії товару «Дитячий Майданчик». Всі конструкції каруселей та інших елементів в даній категорії виконані з високоміцних матеріалів і даруватимуть радість довгі роки. Елементи для ігрових майданчиків мають сертифікати, що підтверджують їх якість, отже, в безпеці вашої дитини під час їх використання можна бути впевненим.
Висока якість, користь для дитини, хороші емоції від розваги - ось і всі основні причини, за якими каруселі, балансири і гойдалки повинні бути обов'язковою складовою на ігровому майданчику. Вибирайте товари «Дитячий Майданчик» - з нами краще.
0 грн.