(096)318-88 66
(066)829-88-68

Дитячі майданчики

20 березня 2012 р. 19:04

Напевно, одними з найбільш ранніх спогадів дитинства у більшості з нас залишилися враження та спогади про рідний дворі, про ігри з друзями. Так у грі, наслідуючи улюбленим героям, ми вчилися спілкуванню, відкривали новий світ для себе, купуючи перший життєвий досвід.


Безліч радісних миттєвостей пов'язано зі спогадами про ігри у дворах, парках, дитячих садах, на гойдалках, гірках, драбинка, ігрових стінках - тих пристосування, які допомагають дитині наблизити світ його фантазії і служать невід'ємною частиною розвиваючих ігор.

Величезну роль у розвитку дитини і зміцнення його здоров'я грають проведення часу та ігри на свіжому повітрі. Дитячі майданчики, облаштовані спеціальними ігровими комплексами виконують поставлені цілі.

Дитячий майданчик являє собою територію, на якій встановлені елементи дитячого вуличного ігрового обладнання, як спосіб організувати змістовне дозвілля. Ігрові конструкції, у свою чергу, представляють собою набір споруд, які сприяють фізичному та розумовому розвитку, а також сприятливо впливають на соціальну адаптацію дитини.

Створення дитячих майданчиків можливе не тільки при благоустрої великих парків або дворів багатоповерхівок. Їх можна встановити для розваги дітвори і на територіях приватних ділянок. Кілька простих ігрових конструкцій не зіпсують ландшафтного дизайну, а навіть навпаки гармонійно його доповнять. А щирий дитячий радісний сміх і веселощі наповнять атмосферу оптимізмом і щастям.

Найважливішим вимогою до конструкцій дитячих майданчиків є безпека, а необхідною умовою, що пред'являються до обладнання дитячих майданчиків, є - зовнішній вигляд і привабливість. Споруда з металу пластику й дерева має нагадувати маленькому чоловічкові улюблену казку, і формою, і кольором, розвивати його фантазію і при цьому гармоніювати з навколишнім пейзажем. Ігровий комплекс повинен включати відповідний набір елементів, які будуть цікаві й цікаві для дітей різного віку.

http://maydanchik.sells.com.ua

0 грн.