(096)318-88 66
(066)829-88-68

Дитячий майданчик для дачі з дерева. Де придбати дитячий майданчик?

25 травня 2012 р. 10:25

Не так давно перед нами постало питання-де купити своєму 3-ч річному малюку дитячий ігровий майданчик для нашої дачі, оскільки все літо ми проводимо саме на дачі, от і потрібна була добротна дитячий майданчик, де мій малюк міг би грати і я б не хвилювалася за його безпеку. Порадившись-вирішили, що набагато краще і гармоничней для дачі підійде дитячий майданчик, яка буде зроблена з дерева. Тільки от де купити потрібну нам дитячу площадку, яка буде відповідати всім висунутим нами вимогам?
ДЕ КУПИТИ дитячий майданчик?
Ми обдзвонили багато фірм, які займаються продажем товарів для дач, але на жаль нічого підходящого ми так і не змогли підібрати, не влаштовувало або якість товару, або зовсім нереальна ціна, за сумнівної якості товар, або ми сумнівалися в надійності запропонованого товару. Зневірившись, я переглядала всі доступні пропозиції щодо цікавить мене товару, які є в інтернеті. І я зовсім випадково знайшла чудовий сайт, який спеціалізується на продажу дитячих ігрових майданчиків для дач і котеджів, зроблених з екологічно чистого, натурального дерева.

Дуже сподобалося те, що вибір дитячих майданчиків на знайденому мною сайті на будь-який смак, на різний вік дітей, а ціни продавця приємно здивували, не очікувала, що зможу отримати цілий дитячий ігровий комплекс за такі порівняно невеликі гроші. Весь товар має всі необхідні сертифікати і документи. Сервіс сайту вражає, замовлення оформили і виконали дуже швидко, крім цього ми отримали безліч корисних порад як по експлуатації, так і по установці дитячого містечка розваг.

Було приємно спілкуватися з професіоналами в своїй справі, грамотні, вагомі відповіді не давали засумніватися в тому, що перед нами солідна фірма, яка дорожить не тільки своєю репутацією на ринку дитячих товарів для дачі і котеджів, але і своїми замовниками. Коли дитяче ігрове містечко було встановлено, захоплення моєї дитини не було меж, і ми зрозуміли, що не помилилися у виборі ні фірми ні самої ігрового майданчика. Крім цього трохи пізніше ми придбали ще кілька речей на сайті, як приємне доповнення до ігровому майданчику. Приємно, що є такі сайти, на яких можна без проблем знайти все необхідне для найдорожчих нам - наших дітей. Наші сусіди по дачі, у яких теж є діти, правда трохи старший нашого малюка, були в захваті від нашої покупки і теж загорілися ідеєю купити і організувати на своїх шести сотках дитячий майданчик для ігор.

Перш ніж звернутися на знайомий нам сайт вони дуже уважно вивчили нашу площадку, їх діти випробували її і задоволені, вирішили, що це саме те, що їм потрібно. Сусіди також як і ми свого часу зайшли на сайт, зробили замовлення і тепер їхні діти граються на чудово обладнаному дитячому ігровому майданчику. До нас на дачу часто приїжджають наші друзі, у яких є діти, і тепер у нас не болить голова, чим їх зайняти поки відпочивають батьки.

Спасибі вам за реально хорошої якості дитячу ігрову майданчик і за ту радість, яку ви принесли нашим дітям!

0 грн.