(096)318-88 66
(066)829-88-68

Гойдалки та каруселі для дітей

15 травня 2012 р. 13:03

Вони є необхідними складовими будь-якого дитячого комплексу. Гойдалки та каруселі для дітей - це справжнє свято і велике задоволення від спільної гри.

Сучасні гойдалки і каруселі для дітей, завдяки використанню передових технологій, надійні, практичні і абсолютно безпечні для дитини будь-якого віку.

Дитячі ігрові комплекси, які пропонує наша компанія, включають в себе не тільки гойдалки і каруселі, але і драбинки, гірки, а також теремки.

Всі моделі виконані з високоякісних матеріалів, тому надійні і практичні у використанні. А, найголовніше, здатні витримати будь-яке навантаження. Тому вік і вага гравців особливого значення не має.

Пластикові гойдалки і каруселі для дітей, а також теремки, гірочки можна побачити у дворах житлових будинків, шкіл і навіть на території загальною дитячого майданчика якогось коттеджного селища.

І це зовсім не дивно, адже проекти наших ігрових майданчиків розроблені таким чином, щоб Ваша дитина міг грати на них разом з друзями. Поки один малюк гойдається на гойдалках, його друзі можуть «освоювати» каруселі та гірки. Погодьтеся, грати на самоті вашому малюкові зовсім не цікаво!

Ще один плюс сучасних проектів - їх «трансформація», тобто Ви можете вільно розширювати комплектацію по мірі росту дітей в більшу або меншу сторони.

Каруселі розраховані відразу на кілька гравців і встановити таку конструкцію можна як на вуличній дитячому майданчику, так і прямо в ігровій кімнаті вашого малюка.

Також передбачено зміну конфігурації і висот спусків у гірок, яке, безумовно, буде необхідно для дітей більш старшого віку.

Якщо ви вирішили обладнати майданчик у спортивному залі або ігровій кімнаті ми пропонуємо комплект додаткових пружинних гойдалок, які чудово розвивають вестибулярний апарат дитини і напевно йому дуже сподобаються.

Надійні та якісні дитячі гойдалки, каруселі та гірки стануть справжнім подарунком для вашої дитини. Крім того, всі вони виконані з безпечних та екологічно чистих матеріалів. А високопрофесійна збірка і установка дозволяють підвищити рівень травмобезопасності і збільшити термін служби наших виробів.

Наші моделі будуть завжди в центрі уваги і викличуть у ваших дітей незмінний інтерес своїми яскравими квітами і неповторним дизайнерським рішенням.

Матеріали, з яких виконані моделі, не вигоряють і не реагують на коливання температури, тому не потребують особливого догляду.

Для ігрового майданчика у дворі житлового будинку ми пропонуємо металеві моделі гойдалок і каруселей для дітей. Завдяки спеціальному захисному покриттю, їх кольори будуть завжди свіжими і яскравими, незалежно від погодних умов.

0 грн.