(096)318-88 66
(066)829-88-68

Головне про дитячі гірки

17 квітня 2012 р. 11:22

Головне місце в житті дітей дошкільного та молодшого шкільного віку займають рухливі ігри. І це не дивно, організм маленького чоловічка розвивається і вимагає загартування, зміцнення м'язів. Напевно тому дворові дитячі гірки завжди так популярні у малюків. Скільки треба сил, спритності, витривалості, щоб підніматися вгору крутими сходами гірки, мчати вниз, підніматися і знову бігти на сходи - отже годинами!

Дитяча гірка у дворі - улюблена забава дітвори, тому дизайн дитячого майданчика без гірки навіть виглядає як - то незавершене. Дитячи гірки виготовляють з різних матеріалів: дерево, метал, пластик. Сучасні дитячі гірки можуть бути самих різних форм і забарвлень, доповнені гойдалками або навіть представляти собою міні - спорткомплекс. Проте жоден виробник дитячих гірок не поставить наймодніший дизайн на один рівень з безпекою своєї продукції. Всі сучасні гірки в обов'язковому порядку оснащені бортиками і порогом безпеки для контролю ковзання.

Традиційними вважаються металеві дитячі гірки. Такі міцні споруди ще в радянські часи служили відмінним розвагою для дітвори. Сьогодні також виробляються металеві гірки, проте при їх виготовленні стараються, як менше застосовувати зварних швів в конструкції, використовуючи при цьому цільні листи металу. Позитивні характеристики металевих гірок - довговічність і вандалостійкість. Якщо все-таки віддати перевагу металевій гірці, то найкраще замовляти конструкцію з нержавіючих металів, наприклад, алюмінію.

Сучасний пластик зайняв провідне місце серед безпечних матеріалів, які можна використовувати для виробництва дитячих іграшок. Пластикові гірки - це ідеальне покриття, найточніша підгонка стиків, можливість створювати всілякі форми і конструкції. За пластиком не треба спеціально доглядати, він стійкий до будь-яких погодних умов, міцний і довговічний. Пластикові дитячі гірки - це яскраві, барвисті конструкції, які радують око і дуже подобаються дітям.

Дерев'яні дитячі гірки - прикраса будь-якого двору. Як відомо, дерево - «живий» матеріал, здатний передавати позитивну енергетику. Дизайн дерев'яної гірки може бути найрізноманітнішим, особливо якщо дитячий майданчик побудована за принципом казкового містечка, то конструкція у вигляді хатинки на курячих ніжках, корабля, будиночка з гарними різьбленими візерунками та ін. здивує і порадує малюків.


Замовлення дерев'яних гірок краще всього здійснювати в нашій компанії, які виготовляють свою продукцію з високоякісного дерева, обробленого вогнетривкої пропиткою.

0 грн.