(096)318-88 66
(066)829-88-68

Ігри на дитячих майданчиках

15 травня 2012 р. 13:09

Ігри на дитячих ігрових майданчиках - це найкращий засіб зробити процес виховання дитини приємним і корисним для нього самого і для оточуючих його дорослих. Граючи дитина пізнає світ навколо себе, вивчає ті явища, з якими йому доводиться стикатися, міцніє фізично, дорослішає і вчиться спілкуватися з оточуючими.

Дитячі ігрові майданчики допомагають батькам, вихователям, учителям, няням і гувернерам з користю організувати дозвілля дитини, прищепити йому навички та вміння, розвинути його фізичні та інтелектуальні здібності, тренувати витривалість, спритність та впевненість у своїх силах.

Пропоновані нами дитячі вуличні майданчики - це багатофункціональний комплект дитячого ігрового обладнання, який включає в себе:
- Дитячий ігровий комплекс з різними лазами, спусками з різних висот і переходу-ми, що має неповторний естетичний вигляд і дизайн;
- Дитячі гойдалки для різних вікових груп, як на жорсткою, так і на ланцюговій підвісці;
- Каруселі з обертанням в положенні стоячи і сидячи;
- Окремо розташовані гірки для дітей молодшого віку;
- Стінки для лазіння різних форм і конфігурацій;
- Одномісні та двомісні балансири і гойдалки на пружинах;
- Дитячі альтанки у вигляді будиночків, машинок і паровозиків;
- Вуличні тренажери з великим асортиментом функціональних можливостей.

Весь представлений перелік дитячого обладнання допомагає дітям не тільки з великим задоволенням проводити час граючи на дитячому майданчику, а й приносить величезну радість батькам спостерігаючи за тим, як їхні діти вдосконалюються і розвиваються фізично!

http://www.athletictrade.com.ua/ru/node/175

0 грн.