(096)318-88 66
(066)829-88-68

Користь і різноманітність гумового покриття для підлоги

23 травня 2017 р. 13:20
Користь і різноманітність гумового покриття для підлоги
Облаштовуючи дитячий ігровий комплекс, варто враховувати кожну дрібницю. Важливо підібрати такі ігрові елементи, які будуть цікаві і корисні дитині, важливо щоб всі конструкції і деталі ігрового комплексу мали високу якість, були надійні і довговічні, важливий дизайн і колірна гамма, а так само, однією з головних складових дитячого ігрового майданчика є підлогове покриття . Ми рекомендуємо переглянути асортимент і придбати недороге гумове покриття для підлоги на нашому сайті.
Плюси гумового покриття
Всі ми знаємо, що діти ніколи не сидять на місці і завжди знаходяться в русі, особливо, якщо мова йде про перебування їх на ігрових майданчиках. Звичайно ж, не обходиться і без падінь, а внаслідок пошкоджень, подряпин, зчесати колін і т.д. Але цього можна уникнути. Зробити відпочинок і розваги ваших дітей безпечними допоможе гумове покриття для підлоги. Давайте розглянемо всі його плюси:
1. Підлогове гумове покриття виготовляється з екологічно чистої гумової крихти. Його м'яка поверхня запобігає травмуванню дитини в разі падіння.
2. Структура гумових плит є рівною поверхнею з зовнішньої сторони, і рельєфну з внутрішньої. Це створює амортизаційний ефект і робить покриття вологопоглинаючим.
3. Покриття не боїться перепадів температур і зберігає свої властивості, як в мороз, так і в спеку.
4. Володіє ефектом проти ковзання.
5. Має привабливий зовнішній вигляд, і зробить майданчик затишною і комфортною.
Де використовують підлогове гумове покриття
Як ми вже говорили, що на підлогу гумові плити будуть незамінні на дитячих ігрових майданчиках. Але крім цього, вони так само будуть корисні в тренажерних залах, можуть застосовуватися у благоустрої садових і паркових доріжок, на складах, в кафе, кінотеатрах і багатьох інших місцях. Таке покриття є економічним в ціні, простим в укладанні, довговічним в експлуатації і надійним у використанні, саме цим і пояснюється така його популярність і затребуваність в різних галузях.
асортимент
На нашому сайті, ви можете придбати гумове покриття для дитячого майданчика різного розміру, форми, кольору і товщини. Наприклад, присутній квадратна і шестикутна плитка, 12ти - 50ти міліметрова, жовта, червона, синя і т.д. Зверніть увагу на спеціальні пропозиції та акції. Не менш корисним буде і гумовий бордюр для дитячих майданчиків. У нас вигідні ціни і якісний товар! Вибирайте краще від компанії «Дитячий майданчик».
0 грн.