(096)318-88 66
(066)829-88-68

Про гумове покриття для дитячого майданчика

17 квітня 2012 р. 11:01

Багато хто з нас вже давно звикли до того, що більшість дитячих майданчиків виглядають стандартно, виключаючи лише різноманітність качель і каруселей. І лише зрідка можна зустріти яскравий, неординарний майданчик, на якому дитина може не тільки грати і веселитися, але і корисно проводити час. Вивчати цифри, букви, тварин, різні кольори, цьому може сприяти  гумове покриття для дитячого майданчику
, яке дозволяє зображати літери, цифри, малюнки і різних тварин прямо в покритті. З такого роду гумовим покриттям проведення часу дітей на майданчику стане набагато цікавіше і пізнавальніше.
До того ж на більшості дитячих майданчиках не враховується найважливіший показник функціонування майданчика - її безпеку.
Серед безлічі дітей пустуючих на дитячому майданчику, важко знайти дитину, яка ніколи не отримував травм під час гри.
Гумові покриття дозволяють виключити:
 - Отримання травм, при падінні на гумове покриття (гранітної або інший крихти) або асфальту;
- Зелені плями на одязі від газонної трави на майданчику;
- Відходи життєдіяльності тварин на піщаних майданчиках;
- Скла та сміття, яких не видно на майданчику через її неоднорідної структури - а це ризик отримання травм;
- Калюжі і бруд після дощів.
 До того ж дані гумові покриття є безпечними з точки зору здоров'я дитини та екології.
 В процесі експлуатації не відбувається змін у текстурі покриття, немає шкідливих виділень. Крім того, гумове покриття для дитячого майданчика легко переносять спеку, вологу, морози, більш того, можуть використовуватися, як антиковзаюче покриття.
Підводячи підсумок, можна зазначити, що покриття з гумової крихти є кращою альтернативою будь-якому покриттю. Тим більше ви завжди можете вибрати в розмаїтті пропозицій, що підходить саме Вам, безшовне покриття або гумову плитку.
Сподіваємося, що даний огляд допоможе Вам у виборі і дозволить Вам перетворити дитячу площадку в справжнє місце відпочинку дітей.

http://maydanchik.sells.com.ua

0 грн.