(096)318-88 66
(066)829-88-68

Про особливості дитячих майданчиків.

10 квітня 2012 р. 18:50

Важливу роль при створенні дитячих ігрових майданчиків грає безпека. Згідно з діючими правилами безпеки, на всіх дитячих ігрових майданчиках обов'язково має бути справним огорожа, а також спеціальне гумове покриття для дитячего майданчика.

 Як відомо, виготовлення дитячих містечок має свої особливості. Припустимо, самі огородження повинні мати таку конструкцію, щоб дитина ні в якому разі не поранилася. Завдяки нанесенню спеціального покриття істотно підвищується безпека дитячих майданчиків. В якості покриття найчастіше використовують пісок, іноді гуму, однак другий вид покриття дитячего майданчика досить дорогим, хоча якість відмінна.

Дитячі майданчики виготовляються з різних матеріалів. Одним з найбільш затребуваних і поширених матеріалів при виробництві майданчики для дітей є метал. Не секрет, що металеві ігрові деталі мають цілу низку позитивних властивостей: мають тривалий термін експлуатації, їх дуже легко фарбувати, відрізняються високою міцністю. І ще, металеві комплектуючі досить просто зібрати в єдине ціле, і з такою ж легкістю можна їх встановити.

Крім цього, з комплектуючими із пластику металеві елементи з'єднуються дуже просто і швидко. Дитячі ігрові майданчики з металу мають тільки один недолік - на сонце швидкий нагрів, а в холодну пору року - миттєве охолодження. А якщо з'єднання частин здійснюється за допомогою зварювання, так як даний варіант найбільш економічний, то може не дуже акуратно виглядати з'єднання. Якщо говорити про досягнення максимальної безпеки на дитячих ігрових майданчиках, то це можна отримати за допомогою всіляких факторів. Найголовніше, природно, якість. Якщо вироби будуть низької якості, може травмуватися дитина.

Слід також сказати, що для того, щоб залучати дітей, виробництво дитячих ігрових комплексів з металу направлено на те, щоб виготовляти атракціони різних незвичайних форм. Малюкам дуже подобається, що всі ігрові комплекси пофарбовані в яскраві кольори.

Дитячі ігрові майданчики - це цілий ряд можливостей для активних ігор, а саме пісочниці, гойдалки, лавки, гірки, будиночки, шведські стінки, рукохід з турником, різні сходи і т.д. Щоб батьки могли спокійно спостерігати за дітьми, і відпочивати при цьому, біля дитячих майданчиків часто встановлюють лавки. Ігрові дитячі містечка в основному встановлюють у парках, біля будинків на вулицях, в інших ігрових зонах, і навіть поруч із приватним будинком.

Варто пам'ятати, що будь-яка дитяча площадка повинна бути спрямована на те, щоб малюк міг виплескувати свою енергію і одночасно розвиватися фізично.

http://maydanchik.sells.com.ua/

0 грн.