(096)318-88 66
(066)829-88-68

Про виробництво дитячих майданчиків

17 квітня 2012 р. 10:21

При створенні ігрового майданчика необхідно враховувати всі фактори розвитку дітей: і чуттєве сприйняття, і рухову активність. Серед іншого, важливо, щоб гра супроводжувалася не лише зацікавленістю, а й проходила з максимальною користю для дитячого здоров'я.

Результатом будуть укріплені м'язи, розвинений окомір, безсумнівно, поліпшена координація рухів, розвинене відчуття рівноваги та орієнтації в просторі, зростаюча пізнавальна активність. Яскраві кольори, як один з найважливіших факторів розвитку, залучать не тільки дітей молодшого віку, а й вплинуть на настрій дошкільнят та учнів початкових класів.

 Найбільш широко в нашому асортименті представлені дитячі ігрові майданчики. Вони прості і витончені одночасно. Поряд з цим вони є максимально насичені ігрові комплекси зі спортивної спрямованістю. Величезний вибір пропонованих нами майданчиків, пружинних качалок, що користуються стійким попитом задовольнить потреби найвимогливіших покупців. Ідеального поєднання ціни та якості нам дозволяють домогтися високоавтоматизоване виробництво і постійний контроль якості виробленого обладнання. Обов'язкове тестування ігрових елементів з урахуванням навантажень забезпечує повну безпеку в процесі його використання.

Матеріали, з яких виготовлені дитячі вуличні майданчики, відповідають нормам безпеки і мають санітарно-епідеміологічний висновок. Металеві деталі виготовлені з нержавіючої сталі, дуже стійкі до погодних умов і мають естетичний вигляд завдяки полімерному покриттю. Багато пластикових елементів, насичених кольорів, які входять до складу комплексів, дозволяють зробити пропоноване нами устаткування максимально різноманітним і цікавим. Багато різновидів кожного елемента - панелей, гірок, дахів забезпечують найбільший вибір ігрового устаткування.

Всі вироби надходять з інструкцією по установці. Кожна деталь пронумерована для спрощення збірки. В інструкціях ви знайдете всю необхідну інформацію по збірці несучої конструкції, установці панелей, гірок, дахів, а також кріплення структурних елементів - опор, сіток, підвісних мостів, сходів і т.д.

Особливо слід підкреслити вандалостійкість дитячих майданчиків, що зумовлено міцністю матеріалів, відсутністю схильності факторам впливу: вогню, води та ін

Головне достоїнство пропонованого нами устаткування для установки на вулиці в тому, що використання їх можливе протягом всього року - в будь-який сезон і в будь-яку погоду. Високоякісні матеріали, що застосовуються при їх виготовленні, гарантують збереження властивостей майданчиків навіть при екстремальних температурах.

Тому ми з повною впевненістю можемо стверджувати, що кожен з чотирьох сезонів пройде з користю і радістю для тих, хто не боїться скотитися зі стрімкою гірки, хто готовий бігати, стрибати, лазити, спілкуватися з друзями та щоденно отримувати від цього задоволення. Якість і потреби клієнтів, взяті нами за основу виробництва цього обладнання, забезпечують лідируюче положення даного виду обладнання на сучасному ринку.

0 грн.