(096)318-88 66
(066)829-88-68

Проектуємо дитячий майданчик самостійно

4 квітня 2012 р. 11:35

Проектування дитячих майданчиків на увазі під собою, перш за все, орієнтування на деякі критерії створення аналогічних об'єктів. Під час конструювання і безпосереднього будівництва дитячого майданчика необхідно спиратися на наступні моменти: передбачуваний вік дітей, а також пряме призначення майбутньої конструкції, тому що в залежності від цих критеріїв спортивно ігрові комплекси сильно відрізняються один від одного. Від вищезгаданих чинників залежить проектування дитячих майданчиків по частині вибору обладнання та комплектації даного об'єкта, а також вибір покриття для ігрового майданчика.

На сьогоднішній день найпоширенішими покриттями, без застосування яких не обходиться жодне проектування дитячих майданчиків, є природні матеріали: пісочна маса, щебінь, трав'яний шар. Варто відзначити, що, незважаючи на гадану функціональність, такі покриття володіють переліком негативних якостей. Так, наприклад, пісочна маса з легкістю проникає у взуття дітей, має високий ступінь стирання, розноситься по території всієї площадки, а також може потрапити в очі дитини.

Трава має властивість витоптувати, схильна несприятливих погодних умов і володіє низьким ступенем опірності зовнішнім впливам.

Проектування дитячих майданчиків переслідує такі важливі цілі, як порядок, безпека, комфорт, оригінальне обладнання, чистота і естетика. Забезпечити половину з названих завдань здатне штучне покриття - регупол, а також гумові покриття, водонепроникні поверхні і штучний газон.

Найбільш часто гумові поверхні можна зустріти в конструкціях ігрових майданчиків, які розташовані на території торгових центрів, розважальних комплексів, спортивних майданчиків, тому що вони найкраще лягають на кахельну поверхню підлоги в такого роду приміщеннях.

Якщо Ви хочете, щоб літній відпочинок Вашої дитини був максимально запам'ятовується, цікавим і активним, то не полінуйтеся придбати для нього саме затребуване і популярне дитяче розвага - пісочниці. дитячі вуличні майданчики просто немислимі без такого важливого елементу, особливо якщо у Вас є малюки дошкільного та молодшого шкільного віку.

Сьогодні з придбанням даного пристосування не виникає складнощів, так як наш інтернет-магазин http://maydanchik.sells.com.uа готовий Вам запропонувати найширший спектр різних товарів дитячого використання.

0 грн.