(096)318-88 66
(066)829-88-68

Що таке батути, і які вони бувають?

23 травня 2017 р. 21:04
Що таке батути, і які вони бувають?
Buttuta (удар) - італійське слово, від якого і походить звична нам назва «Батут». Давайте розберемося, що ж таке батут, і чи є які-небудь його відмінності.
Що таке батут?
Батутом називають конструкцію з металевої рами з ніжками, на яку натягується спеціальне полотно. Пристрій цей призначений для стрибків і існує навіть такий вид спорту. Батут є прекрасною розвагою і тренажером. Для його використання не потрібно підключення до електромережі, не потрібна спеціальна підготовка або дозвіл. Стрибками на батуті може займатися кожен, незалежно від віку, фізичного стану і статури. Результат занять відображається на покращеному зовнішньому вигляді людини, на його підтягнутому тілі і хорошому настрої. Не можна не відзначити і колосальну користь для здоров'я: поліпшення роботи легенів, кровообігу, головного мозку, суглобів і т.д. Таким чином, можна зробити висновок, що батут - це універсальний засіб для підтримки гарної фізичної форми, зміцнення здоров'я та підняття настрою.
Види батутів
Існує велика різноманітність батутів. Вони можуть відрізнятися фірмою виробником, формою, розміром, висотою, кольором і т.д. На нашому сайті можна придбати (купити) батути недорого польського виробництва FunFit, Atleto, Atleto mip, SkyJump, Neosport. Роблячи вибір, зверніть увагу на діаметр. У нас у продажу є батути з діаметром від 140 до 490 сантиметрів. Деякі з них мають захисну сітку, а в деяких вона відсутня. Так само при покупці варто звернути увагу на наявність сходів, які будуть незамінні для легкого доступу дітей до батута. Крім круглих батутів існує і квадратний, він має великі габарити і підійде для використання відразу декількома людьми.
Який би батут від компанії «Дитячий майдайнчик» ви не вибрали, будьте впевнені в його якості, надійності і довговічності. Бажаємо приємних покупок!
 
 
0 грн.