(096)318-88 66
(066)829-88-68

Спортивні майданчики - швидше, вище, сильніше!

4 квітня 2012 р. 11:58

Дитячий спортивний майданчики, на відміну від ігрового комплексу, орієнтований на розвиток фізичних навичок і умінь у дитини. Завдяки заняттям на дитячому спортивному майданчику дітлахи стають сильними, витривалими, спритними, сміливими. Діти з допомогою занять на спортивному комплексі вчаться долати труднощі, знаходити нові, нестандартні шляхи вирішення, що розвиває не тільки фізичні здібності, але і розвиває логіку і мислення.

Дитяча спортивна площадка - це відмінний спосіб організувати дозвілля у дітей на невеликій території. Граючи на дитячому спортивному майданчику, дитина не потребує уваги дорослих: він вчиться самостійності, а батькам лише демонструє свої успіхи і досягнення на спортивному комплексі. Завдяки такому проведенню часу дитина розвивається і освоює світ сам, вчиться самостійно оцінювати труднощі, знаходити і приймати рішення.

Дитяча спортивна площадка, встановлений у дворі, стане улюбленим місцем для всієї дітвори. Займаючись гімнастичними та спортивними вправами на дитячого спортивного майданчика діти, спілкуючись з однолітками, отримують нову інформацію, вчаться позиціонувати себе в суспільстві, порівнювати свої можливості з іншими дітьми. Безсумнівно, спортивна вулична майданчик надає неоціненну користь фізичному, психологічному здоров'ю дітей і виробляє у них впевненість у собі.

Дитяча спортивна площадка є поєднанням елементів для гри і спорту. Спортивний майданчик - це повноцінне обладнання для всебічного розвитку дітей: набридло лазити по канату - дитина може відпочити, катаючись з гірки або пробігши смуги перешкод для дітей. Діти самі знають, як організувати себе: вони не втомлюються від активності, яку дитяча спортивна площадка допомагає направити в потрібне русло - на користь здоров'ю та розвитку.

Дитячі спортивні комплекси для вулиці - це яскраві, привабливі дитячі майданчики, шкільні смуги перешкод на яких дитина вчиться самостійно пізнавати і освоювати навколишній світ, розвивати свої вміння та таланти.

Конструктивно дитячі спортивні комплекси для вулиці, складаються з різних поєднань спортивного інвентарю:

- Турніків і сходів;

- Лазів і лабіринтів;

- Брусів і перекладин;

- Смуги перешкод для дітей та ін

Як правило, спортивні майданчики встановлюються на вулиці, і дозволяють не тільки збирати дружні веселі компанії дітлахів, а ще й займатися цілий рік на свіжому повітрі.

Спортивні майданчики для вулиці представлені в широкому асортименті моделей дитячих спортивних майданчиків. В залежності від місць установки і призначення, можна вибрати спортивний комплекс для вулиці за габаритами. Вуличні дитячі спортивні майданчики різних розмірів і конструкцій представлені в електронному каталозі на нашому сайті. Також подробиці вподобаного вам обладнання, розмір, вага виробу ви можете дізнатися у наших фахівців. Крім того, на сторінках каталогу ви побачите великий план фотографій дитячих спортивних комплексів для вулиці, а також форму замовлення для даної моделі обладнання.

Кожен дитячий спортивний комплекс для вулиці - це об'єкт малих архітектурних форм. Наші конструктора і дизайнери поклопоталися про те, щоб всі вуличні дитячі спортивні майданчики виглядали естетично і привабливо, і максимально відповідали гармонійному вигляду сучасної міської інфраструктури. Дитячий комплекс для вулиці стане прикрасою вашого двору і місцем захоплюючих ігор і змагань для дітлахів.
Дитячий спортивний комплекс для вулиці

Продаж дитячих спортивних комплексів для вулиці, що виготовляються на нашому заводі, здійснюється за індивідуальним замовленням. Ви можете вибрати відповідний комплекс для вулиці по каталогу і проконсультуватися з менеджерами відділу продажів про наявність товару і про умови його доставки.

http://maydanchik.sells.com.ua
 

0 грн.